fbpx
31 C
Tirana
E hënë, 13 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Masiv

Etiketim: masiv

Anonymous thotë se TikTok është një operacion masiv spiunimi, por jo...

0
Dan Okopny, një administrues sistemi nga Kalifornia, është bërë viral me postimin e tij lidhur me TikTok. Pasi studioi platformën në aspektin inxhinierik, ai...

U arrestuan gjatë operacionit masiv antidrogë/ Çështja e Arben Tucit dhe...

0
Gjykata e Posaçme e Apelit Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, me trupë gjyqësore relator Sokol Binaj, ka pranuar ankimet e Arben Tuci dhe...

Një i vdekur dhe 6 të plagosur, sherr masiv mes dy...

0
Një sherr masiv me armë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Hallaq i madh në komunën ne Lipjanit, Kosovë. Në konflikt janë përfshirë...

Sherr masiv në Elbasan, të rinjtë përplasen mes tyre, por edhe...

0
Një sherr masiv ka ndodhur në Elbasan mes një grupi të rinjsh mbrëmjen e sotme. Burime për abcnews.al bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur...

Shpyllëzim masiv në Brazil/ Ambientalistët: 2020 viti më shkatërrues

0
Të dhënat e fundit tregojnë se shpyllëzimi në Brazil po vazhdon të thyejë rekorde. Shifrat tregojnë një përkeqësim të situatës në krahasim me një...

Sherr masiv mes dy familjeve në Berat, plagosen 5 persona

0
Një sherr masiv ka ndodhur sot mes dy familjeve në Berat ku shkak për zënkën e tyre është bërë toka me ullinj. Deri tani mësohet...

Dëmtimi masiv i pyjeve të pishës në Shqipëri

0
Megjithëse në periudhë të pandemisë, specialistët e shërbimit pyjor kanë ngritur shqetësimin për dëmtimet në masivet e pishave në shumë zona të Shqipërisë për...

20 milionë dollarë të bëra “shkrumb e hi” – pamje që...

0
Një zjarr masiv ka shkatërruar dy mega-jahte në Florida gjatë fundjavës, vlera e të cilëve thuhet të arrijë deri në 20 milionë dollarë. Sipas mediave...

Pas sulmit masiv, në ShBA ndalohet lëshimi i shtëpive me qira...

0
Kompania që jepte shtëpi me qira për mbajtjen e ndejave të ndryshme, Airbnb, ka njoftuar se nuk do ta ofrojë më këtë shërbim pas...

Pyjet e Devollit “pushtohen” nga flaket, zjarr masiv dhe fisheke qe...

0
DEVOLL Merr përmasa më të mëdha dhe intensifikohet zjarri në masivet pyjore të Nikolicës. Flakët e...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS