32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Masa

Etiketim: masa

Zhdukja e 49 arkave me banane në portin e Durrësit, vendoset...

0
Gjykata e Durrësit ka dhënë masën e sigurisë për 20 personat e arrestuar, pas zhdukjes së 49 arkave me banane nga një kontenier i...

Rama i ‘trembet’ dhunës së protestuesve? Ja masa që ka marrë...

0
Çdo skenar është i mundshëm’ paralajmëroi sot kreu i PD, Sali Berisha në lidhje me protestën e nesërme të 7 korrikut. Për të shmangur dëmet...

Bojkoti i avokatëve të Korçës, pjesëmarrje vetëm për masa sigurie

0
Ende në 3 qarqe të vendit, Korçë, Kurbin dhe Vlorë avokatët nuk janë rikthyer në punë pas bojkotit të lajmëruar nga Dhoma Kombëtare e...
Labi: Shteti dhe Qeveria duhet të marrin masa dhe të vendosin policë rreth objekteve shkollore, s…

Labi: Shteti dhe Qeveria duhet të marrin masa dhe të vendosin...

0
Këngëtari i mirënjohur nga Ferizaj, Labinot Tahiri - Labi, është shumë aktiv e shpesh përkujdeset që të japë opinionin e tij në lidhje me...

Merrni masat! OSHEE: Këto zona të Tiranës sot do të mbeten...

0
OSHEE ka njoftuar qytetarët se këtë të martë në disa zona të Tiranës do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike. Shkak për këtë të fundit...
Matthew McConaughey bën thirrje për të ndërmarrë masa pas të shtënave vdekjeprurëse në shkollën f…

Matthew McConaughey bën thirrje për të ndërmarrë masa pas të shtënave...

0
Matthew McConaughey tha të martën se "duhet ndërmarrë veprime" pas të shtënave në një shkollë fillore në qytetin e tij të lindjes, Uvalde, Teksas,...

Hiqen gurët e Sheshit Skënderbej, masa të larta sigurie për finalen...

0
Finalja e "Conference League" ka angazhuar krejt shtetin shqiptar. Policinë po e po, për të garantuar rend dhe siguri, në kushtet kur pritet të...

Gjykata e Apelit lë në burg Lefter Kokën me dy masa...

0
Gjykata e Posaçme e Apelit në Shqipëri la në fuqi masën "arrest me burg" për ish-ministrin e Mjedisit, Lefter Koka. Apeli i Posaçëm refuzoi...

Karamuço: Nuk janë marrë masa për rrjedhjen e të dhënave

0
Profesori dhe eksperti i kriminalistikës, Ervin Karamuço, i ftuar në "Radari Informativ" në Abc të gazetares Juli Xhokaxhi, ka komentuar raportin e"Amnisty Internatiol"për Shqipërinë.Ai...

BE, ndihmë Shqipërisë për krizën/ Soreca: Nëse lufta vijon, do të...

0
Ambasadori i Bashkimit Evropian, Luigi Soreca ka premtuar se Brukseli zyrtar do të ndihmojë Shqipërinë nëse lufta në Ukrainë vazhdon. Gjatë një komunikimi me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS