24.5 C
Tirana
E hënë, 8 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Martën

Etiketim: martën

Hagë, vazhdon edhe të martën marrja në pyetje e Hashim Thacit

0
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i cili hyri rreth orës 13 në Prokurorinë e Posaçme në Hagë që trajton pretendimet për krime të luftës...

Zbardhen amendamentet e kodit të ri elektoral, drafti të martën në...

0
Ekspertët e reformës zgjedhore po i japin dorën e fundit draftimit të marrëveshjes politike para se dokumenti zyrtar të shkojë në Kuvend. Nga...

Të martën rihapen linjat ajrore Shqipëri-Itali, hapet aeroporti i Selanikut në...

0
Nga e hëna, shumica e vendeve të Bashkimit Europian do heqin kufijtë mes tyre. Në 1 korrik është rekomanduar të bëhet e njëjta gjë...

Reforma, të martën në Kuvend/ Dyfishohet buxheti i partive për fushatën,...

0
Javën e ardhshme drafti o dakordësuar i reformës zgjedhore pritet ti dorëzohet zyrtarisht Kuvendit. Marrëveshja politike brenda ditës se martë duhet te jetë...

Braçe në Laç që në mëngjes, thotë lutjet e tij në...

0
Mëngjesi i sotëm i të martës e ka gjetur duke u lutur në Laç zëvendëskryeministrin Erion Braçe. Braçe ka shfrytëzuar pikërisht ditën e sotme,...

Ronaldo të martën kthehet në Continassa – Juve fillon seancat stërvitore...

0
Cristiano Ronaldo dhe Juventus do të fillojnë përgatitjet për rifillimin e sezonit. Ylli portugez do të kthehet të martën në qendrën stërvitore në Continassa, pasi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS