24.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Marrëveshja

Etiketim: Marrëveshja

Marrëveshja për pensionet me Italinë, Xhaçka: Arrihet marrëveshja, shqiptarëve do t’i...

0
Ministria e Evropës dhe Punëve të Jashtme, Olta Xhaçka ka reaguar në lidhje me marrëveshjen për pensionet mes Shqipërisë dhe Italisë. Përmes një postimi në...

Marrëveshja me Greqinë për detin, Kreshnik Spahiu: Rama do të bënte...

0
Juristi Kreshnik Spahiu i ftuar në emisionin “Open” të gazetares Eni Vasili në Top Channel dha mendimin e tij për takimin e Edi Ramës...

Marrëveshja e detit me Shqipërinë në 2009 u prish nga Turqia?...

0
Kryeministri Edi Rama teksa ndodhet në Athinë ka deklaruar se nuk ka pasur asnjë ndërhyrje nga Turqia për marrëveshjen 2009. “Në 2009 asnjëherë nuk e...

Rama në Athinë: Greqia në të drejtë për zgjerimin, marrëveshja me...

0
Kryeministri Edi Rama nga Athina i është kthyer sërish çështjes së detit dhe të zgjerimit të Greqisë me 12 milje në detin Jon. Sipas...

Ngjela: Ndryshimet kushtetuese do votohen si marrëveshja e 5 qershorit

0
Ndërsa mbetet edhe një javë deri në miratimin e ndryshimeve kushtetuese në Kuvend, avokati Spartak Ngjela shpreh bindjen se ato do të votohen siç...

Marrëveshja e 5 qershorit në parlament, Bylykbashi: Farsë e shëmtuar që...

0
Përfaqësuesi i Partisë Demokratike në Këshillin Politik, Oerd Bylykbashi, hodhi poshtë deklaratën e kryeministrit Edi Rama se Këshilli e ka mbaruar mandatin dhe funksionin...

Marrëveshja e 5 qershorit/ Reagon opozita: Të gatshëm për vijimin e...

0
Opozita e bashkuar jashtë parlamentit ka dalë me një deklaratë të përbashkët për marrëveshjen e 5 qershorit. “Miratimi i sotëm i Marrëveshjes së 5...

Ambasadorja Yuri Kim: Marrëveshja e 5 qershorit është tani ligj, përfshirja...

0
Ka reaguar edhe ambasadorja amerikane Yuri Kim për votimin e marrëveshjes së 5 qershorit në parlament. “Marrëveshja e 5 qershorit është tani ligj....

Murrizi: Marrëveshja e 5 qershorit është betonizim i paktit të 21...

0
Deputeti Myslim Murriz edhe një herë ka shprehur qëndrimin e tij kundër miratimit në kuvend të marrëveshjes së 5 qershorit. Nga foltorja e Kuvendit,...

“Falenderoj Hajdarin, i rezistoi shpalljes si tradhtare”/ Marrëveshja e 5 qershorit,...

0
Prej orës 10:00 po zhvillohet seanca e Kuvendit të Shqipërisë ku në rend dite është futur votimi i Paktit të 5 Qershorit pas marrëveshjes...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS