32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Marrëdhëniet Shqipëri-Greqi

Etiketim: Marrëdhëniet Shqipëri-Greqi

Xhaçka takon Dendias, çështja e kufirit detar Shqipëri-Greqi pritet të referohet...

0
Ministrja shqiptare për Evropën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka, priti sot në një takim zyrtar ministrin e Jashtëm të Greqisë, Nikos Dendias.Në një...

Ministri i Jashtëm grek viziton sot Shqipërinë

0
Ministri i Punëve të Jashtme të Greqisë, Nikos Dendias do të vizitojë Shqipërinë ditën e sotme.Ai do të takohet fillimisht me anëtarë të minoritetit...

Balluku: Linja e re e interkonjeksionit Shqipëri-Greqi futet në punë brenda...

0
Ministrja shqiptare e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku u takua sot në Tiranë me Ministrin e Energjisë dhe Ambientit të Greqisë, Kostas Skrekas.Gjatë deklaratës...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS