Ballina Etiketimet Lubonja

Etiketim: Lubonja

‘Sherri’ në foltoren e Kuvendit, Lubonja: Dëshpëruese, ja pse Berisha është...

0
Analisti Fatos Lubonja ka komentuar mbrëmjen e sotm situatën politike në vend. Ai ka folur gjithashtu edhe për përplasjen mes Berishës dhe Alibeajt në...

Lubonja tregon ‘armën’ e vetme ndaj qeverisë

0
Analisti Fatos Lubonja ka komentuar situatën politike në vend duke ndërthurur edhe zhvillimet në Europë,  në emisionin 'Opinion'.Sipas Lubonjës, shpallja e personave të fundit...

Fatos Lubonja rrëfen çfarë i tha Edi Rama kur ishte këshilltar...

0
Analisti Fatos Lubonja, i ftuar në emisionin "Kjo Javë", foli për mundësinë që presidentja e re të jetë femër. Lubonja tregoi një anekdotë në...

Lubonja komenton rezultatin se 59% e shqiptarëve janë pro Ballkanit të...

0
Sipas rezultateve të publikuara në anketën e zhvilluar në kuadër të Këshillimit Kombëtar, mbi 303 mijë persona, ose 59% e të pyeturve në Shqipëri...

Lubonja nxjerr detajet e forta: Ky politikan i njohur ka marrë...

0
Analisti Fatos Lubonja ka komentuar konfliktin mes Rusisë dhe Ukrainës, tha se paqja është në favor të të gjitha shteteve."Është folur shumë për një...

Akt-akuzat kundër Thaçit/ Lubonja mbështet kujtimet e Karla Del Pontes për...

0
Analisti Fatos Lubonja dhe analisti nga Kosova Ismail Tasholli kanë debatuar me njëri-tjetrin për librin e Carla Del Pontes, ku besohet se flitet për...

Reforma zgjedhore, Lubonja: U arrit status quo, më shumë i fituar...

0
Analisti Fatos Lubonja është i mendimit se konsensusi i gjetur për reformën zgjedhore ishte thjesht arritja e një status quo-je, që të fituar ka...

Lubonja: Ky regjim nuk rrëzohet me zgjedhje, duhet lëvizje popullore, Edi...

0
Analisti Fatos Lubonja deklaroi mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Real Story’ në ‘News24’ se ky regjim nuk rrëzohet me zgjedhje, por me protesta dhe...

“Ikim ne, vini ju” Lubonja hedh dyshime për pakt të fshehtë...

0
Analisti Fatos Lubonja, i ftuar në studion e lajmeve në News 24, komentoi aktualitetin politik, duke u ndalur tek reforma zgjedhore. Ai tha se ndryshimi...

Lubonja: Ndihem keq, i pafuqishëm përballë një bande kriminale

0
Për të gjithë ata që kanë mbrojtur Teatrin Kombëtar ka qenë një ditë e vështirë e diela që solli shembjen e godinës. Tepër i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24