Ballina Etiketimet Lqeu

Etiketim: lqeu

Presidentja Osmani shkëlqeu në shfaqën e modës së Valdrin Sahitit: Më bindi t’i drejtoja flokët p…

Presidentja Osmani shkëlqeu në shfaqën e modës së Valdrin Sahitit: Më...

0
Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani mbrëmë (e hënë) ishte e pranishme në sfilatën e organizuar nga kreatori, Valdrin Sahiti.Dizenjatori i njohur dhe shumë i...
Ronela Hajati u përgjigjet kritikëve rreth veshjes në Eurovision: Më pëlqeu shumë si jam dukur

Ronela Hajati u përgjigjet kritikëve rreth veshjes në Eurovision: Më pëlqeu...

0
Këngëtarja shqiptare, Ronela Hajati, është kritikuar në masë të madhe për paraqitjen në "Eurovision 2022".Ajo ka bërë hapjen e festivalit muzikor me këngën "Sekret",...
Donatella Versace shkëlqeu me dukjen e saj në “Grammy Awards 2022”

Donatella Versace shkëlqeu me dukjen e saj në “Grammy Awards 2022”

0
Donatella Versace shfaqi barkun e saj të tonifikuar me një fustan të gjelbër me prerje te pjesa e mesit.Ajo e kombinoi dukjen e saj...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24