Ballina Etiketimet Lqejn

Etiketim: lqejn

Keto janë 8 gjërat që nuset nuk i pëlqejnë tek vjehrrat...

0
Shpesh marrëdhënia mes nuses dhe vjehrrës nuk është e rrethuar nga ngjarjet pozitive apo dashuria, ndonjëherë kjo marrëdhënie është probl emat ike dhe kjo...

Fundjava kuqezi / 5 gola dhe 3 asiste, legjionarët shqiptarë shkëlqejnë...

0
Kur kanë mbetur vetëm pak javë nga përfundimi i kampionateve në Europë, legjionarët kuqezinj vijojnë të japin më të mirën e tyre, duke qenë...
Kim Kardashian dhe Pete Davidson shkëlqejnë në darkën e Shoqatës së Korrespondentëve të Shtëpisë …

Kim Kardashian dhe Pete Davidson shkëlqejnë në darkën e Shoqatës së...

0
Kim Kardashian bëri debutimin e saj në tapetin e kuq me të dashurin Pete Davidson në darkën e Shoqatës së Korrespondentëve të Shtëpisë së...
Të lumtur dhe me klas, Princi Harry dhe Meghan Markle shkëlqejnë me paraqitjen e tyre të parë në …

Të lumtur dhe me klas, Princi Harry dhe Meghan Markle shkëlqejnë...

0
Princi Harry dhe Meghan Markle mbërritën me brohoritje dhe duartrokitje në Lojërat Invictus në Holandë të premten - së bashku me ekipin e tyre...
David dhe Victoria Beckham shkëlqejnë me dukjen në dasmën e djalit të tyre të madh, Brooklyn

David dhe Victoria Beckham shkëlqejnë me dukjen në dasmën e djalit...

0
Victoria Beckham u mbajt dorë për dore me bashkëshortin e saj David ndërsa mbërritën në dasmën e djalit të tyre Brooklyn Beckham dhe gruas...

Instagram vjen me dy risi që do t’iu pëlqejnë shumë

0
Instagram ka prezantuar dy mënyra të reja për të parë kryefaqen (Feed) tuaj, Following dhe Favorites, pra njerëzit që ndiqni dhe të preferuarit."Following" ju...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24