Ballina Etiketimet Lotito

Etiketim: Lotito

Tare dhe Lotito po e joshin Marash Kumbullën

0
Lazio po përpiqet të fitojë terren në garën për shërbimet e mbrojtësit qendror të Hellas Verona, Marash Kumbulla. Kostoja e shqiptarit mbetet 30 milionë €...

Lotito debaton me futbollistët

0
Komiteti Teknik Shkencor në Itali pritet të japë sot një vendim në lidhje me protokollin e dorëzuar nga Federata Italiane e Futbollit, për të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24