Ballina Etiketimet Lotë

Etiketim: lotë

Aktori në gjendje të rëndë nga koronavirusi pas “kthimit nga vdekja”,...

0
Bashkëshortja e Nick Cordero, Amanda Kloots nuk i mbajti dot lotët teksa pohoi se aktori është në gjendje të rëndëm, edhe pse u duk...

Duartrokitje dhe lotë, ja ç’ndodhi sot në shkollën e mësueses që...

0
Mësuesit dhe nxënësit e shkollës “Mark Gashi”, në Fier, kanë përkujtuar sot me dhimbje mësuesen Roza Deliu, e cila vdiq tragjikisht pak ditë më...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24