Ballina Etiketimet Loshaj

Etiketim: Loshaj

Florian Loshaj është lojtari i parë i kombëtares së Kosovës që...

0
Skuadra e mesfushorit Florian Loshaj pjesë e përfaqësueses së Kosovës në futboll , Cracovia, ka arritur të shënojë fitore 3:2, pas një drame që...

Florian Loshaj me Cracovian fiton Kupën e Polonisë

0
Mesfushori i Përfaqësueses së Kosovës, Florian Loshaj, me suadrën e tij Cracovia, ka arritur të shënojë fitore përballë Lechia Gdansk me rezultat 3-2, pas...

Florian Loshaj, shqiptari i parë deri tani pjesë e finales së...

0
Futbollisti i përfaqësuesit të Kosovës Florian Loshaj do të jetë pjesë e ndeshjes finale të Kupës së Polonisë dhe me gjasë është hera e...

Florian Loshaj futbollisti i “dardanëve” që po ngritët, kalitet edhe bëhet...

0
Kanë mjaftuar vetëm disa ndeshje në kampionatin polak te skuadra Cracovia dhe futbollisti i “dardanëve” Florian Loshaj tashmë është titullar, organizator dhe futbollist kyç...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24