Ballina Etiketimet Lorena

Etiketim: Lorena

Iu arrestua babai për falsifikim vizash drejt SHBA, jep dorëheqjen zv/ministrja...

0
Menjëherë pas arrestimit të babait të saj për falsifikim vizash drejt SHBA, zv/ministrja e Arsimit Lorena Haxhiu ka dhënë dorëheqjen nga ky post. Haxhiu ka...

Ndër modelet më të bukura shqiptare, Lorena shkëlqen me dukjen

0
Lorena Haliti është një nga modelet më të bukura shqiptare, e cila me bukurinë dhe format trupore ka marrë vëmendjen e fansave si dhe...

Ndër modelet më të bukura shqiptare, Lorena shkëlqen me dukjen

0
Lorena Haliti është një nga modelet më të bukura shqiptare, e cila me bukurinë dhe format trupore ka marrë vëmendjen e fansave si dhe...

Lorena ekspozon gjoksin

0
Modelja shqiptare në Amerikë, Lorena Haliti ka vazhduar që të tregoj gjoksin e saj seksi Vazhdimisht është e angazhuar nëpër fotosesione të ndryshme por edhe...

Lorena Haliti një nga modelet më të bukura shqiptare

0
Modelja shqiptare Lorena Haliti edhe pse e re në moshë, vetëm 23 vjeçare ka arritur të marrë vëmendjen me bukurinë e saj dhe format...

Lorena e dëshmon se është një nga modelet më të bukura...

0
Lorena Haliti është një modele shqiptare e cila jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo veçohet nga bukuria e saj natyrale si...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24