Ballina Etiketimet Lond

Etiketim: Lond

Ish-partnerja, Kate Moss merr pjesë në koncertin e Johnny Depp në Londër

Ish-partnerja, Kate Moss merr pjesë në koncertin e Johnny Depp në...

0
Modelja Kate Moss mori pjesë në koncertin 'rock' të Johnny Depp të martën në Londër, teksa është në pritje të një vendimi në padinë...

Zbulohet vila luksoze 1 milion paund në Londër ku ka regjistruar...

0
Situata me pasuritë e Drejtorit të Përgjithshëm të Tatimeve, Ceno Klosi, është mjaft e komplikuar. News24 ka zbuluar se adresa e biznesit që vetë Ceno Klosi...

Virusi që prek fëmijët, flet eksperti i Shëndetit Publik në Londër

0
Eksperti i Shëndetit Publik në Londër, Lajdon Shapo, foli në edicionin e lajmeve në MCN TV lidhur me alarmin për adenovirusin, që prek fëmijët...
Dua emocionohet nga mikpritja e fansave në koncertin e parë në Londër pas dy vitesh: Bukur të kth…

Dua emocionohet nga mikpritja e fansave në koncertin e parë në...

0
Dua Lipa ka treguar se ka pritur kaq gjatë për të bërë rikthimin e saj 'emocional' në skenë në Britaninë e Madhe, pasi më...

Shqipëria prezanton destinacionet turistike në Londër

0
Ministrja e Turizmit dhe Mjedisit, Mirela Kumbaro ka njoftuar sot se Shqipëria po merr pjesë në forumin "New Deal Europe", event i dedikuar turizmit...

Tentuan të futeshin në mënyrë ilegale në Londër, arrestohen katër shqiptarët...

0
Një pilot 52-vjeçar është paraqitur në Gjykatën e Magjistraturës në Northampton, pasi akuzohet për transportim të emigrantëve të paligjshëm.Sipas mediave të huaja mësohet se,...
Tayna me performancë provokuese për fansat në Londër, videot e saj duke bërë “twerk” shpërndahen …

Tayna me performancë provokuese për fansat në Londër, videot e saj...

0
Reperja e njohur shqiptare, Tayna, ka performuar së fundmi në një koncert për fansat e saj në Londër. Ajo është dukur mjaft atraktive dhe provokuese...
Këngëtari Olly Alexander performon me taka në Londër

Këngëtari Olly Alexander performon me taka në Londër

0
Olly Alexander performoi teksa kishte mbathur taka të larta gjatë shfaqjes "Fashion In Motion: Harris Reed" në Muzeun 'Victoria and Albert' në Londër të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24