Ballina Etiketimet Lokalizojnë

Etiketim: lokalizojnë

Aksion anti-drogë në Janinë, policët dhe varkat lokalizojnë parcelat e drogës,...

0
Policia greke ka zbuluar dhe asgjësuar 3 parcela me 3500 rrënjë kanabis sativa në Janinë. Operacioni anti-drogë është zhvilluar në zonën e Luros, ku...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24