Ballina Etiketimet Lojtarit

Etiketim: lojtarit

Nuk ngopte barkun me bukë, sot u shit për 100 milionë...

0
Tregu i transferimeve në futboll vazhdon të habisë me shumat stratosferike. Një nga lëvizjet më të rëndësishme është ajo e Darwin Núñez, nënshkrimi i...

Grealish te Manchester United? Flet agjenti i lojtarit

0
Ole Gunnar Solskjaer po përpiqet të bëjë një skuadër talentesh të rinj, në ‘Old Trafford ‘që kur i është dorëzuar një kontratë tre vjeçare...

Minjtë na kalonin në fytyrë…; rrëfimi i trishtë i motrës së...

0
Na ishte njëherë një fëmijë i varfër, me një top në duar, i cili kurrë nuk e imagjinonte se do të bëhej miliarder futbolli....

Tronditet bota e futbollit, Koronavirus i merr jetën lojtarit 25-vjeçar

0
Deibert Frans Roman Guzman është futbollisti i parë që ka vdekur nga coronavirus. Siç ka bërë të ditur Marca, lojtari ishte vetëm 25 vjeç...

Coronavirus i merr jetën lojtarit 25-vjeçar

0
Deibert Frans Roman Guzman është futbollisti i parë që ka vdekur nga coronavirus. Siç ka bërë të ditur Marca, lojtari ishte vetëm 25 vjeç...

Manchester United interesohet për yllin brazilian, zbulohet çmimi i lojtarit

0
Manchester Unitedit tashmë i është bërë e ditur se në dëshiron sulmuesin brazilan, Carlos Vinicius, duhet të paguajnë klauzolën e lirimit, që është 89...

Agjentja e Coutinhos konfirmon të ardhmen e lojtarit

0
Philippe Coutinho ende nuk do të hyjë në diskutime në lidhje me të ardhmen e tij, pretendon agjentja e tij Kia Joorabchian, duke mos...

The Sun ka publikuar fjalët e lojtarit në lidhje me të...

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Pierre-Emerick Aubameyang mund...

Të gjithë të çmendur pas Tonali-t, menaxheri zbulon të ardhmen e...

0
Sandro Tonali do të jetë padyshim një nga protagonistët e merkatos së ardhshme. Mesfushori i Brescia-s kërkohet nga shumë klube të mëdha, italiane dhe...

Agjenti i Kessie i jep fund dilemave për të ardhmen e...

0
Franck Kessie ka të ngjarë të mbetet në Milan për një të ardhme të parashikueshme pasi ai dhe agjenti i tij do të qëndrojnë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24