Ballina Etiketimet Lojtarët

Etiketim: lojtarët

Kabashi: Lojtarët e Ballkanit mund të largohen drejt Evropës

0
Këtë të diele (sot) do të zhvillohet xhiro e fundit e Superligës së Kosovës. Kampioni i Superligës tashme është shpallur edhe zyrtarisht xhiron e kalume...

Shoferi humb çelësat e autobusit, lojtarët protestojnë

0
Nëse keni dëgjuar për çudira që vijnë nga futbolli në Europë, padyshim që ajo e ndodhur në mbrëmjen e djeshme në Portugali i ka...

Lojtarët e Barcelonës në pushim njëjavor

0
Futbollistët e Barcelonës e kanë një javor të lirë për të pushuar dhe për t’u çlodhur para se t’iu rikthehen stërvitjeve sërish për t’u...

Batuta e Vasilit: Rama kërkon një fushë vetëm me lojtarët e...

0
Ndryshimet kushtetuese në kuadër të reformës zgjedhore do të mbledhin sërish Këshillin Politik ditën e nesërme (20 korrik) ku prezent do të jetë dhe...

Janë dhunuar barbarisht lojtarët shqiptarë

0
Janë dhunuar barbarisht lojtarët në stadiumin e qytetit të Pukës “Ismail Xhemali” mes vendasve dhe Egantias, që u mbyll me barazim 1:1. Persona të paidentifikuar kanë goditur futbollistët e...

Zidane lavdëron lojtarët pas triumfit në La Liga

0
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, thotë se triumfi në La Liga është një nga ditët më të mira në karrierën e tij si...

Renditja nga 1-100, lojtarët më të mirë në histori të Ligës...

0
Që kur e mori emrin Liga Premier në vitin 1992, shumë lojtarë kanë arritur të bëhen pjesë e historisë së saj. Për shumë tifozë të...

S’ka bonuse për lojtarët e Realit këtë sezon

0
Lojtarët dhe stafi i Real Madridit nuk do të marrin asnjë shpërblim në rast të fitimit të LaLiga Santander ose Ligës së Kampionëve. Pas shpërthimit...

Guardiola, pas fitores 4:0: Lojtarët e Liverpoolit s’ishin të alkoolizuar

0
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, insistoi se lojtarët e Liverpoolin shkuan në stadiumin Etihad “pa birra në gjak” në ndeshjen të cilën e...

Rezultatet pozitive: Zbulohet çfarë bëjnë lojtarët e Real Madridit para ndeshjeve

0
Reali i Madridit zgjodhi stadiumin “Alfredo di Stefano” për të zhvilluar ndeshjet e mbetura të kampionatit spanjoll dhe mediat kanë zbuluar një traditë përpara...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24