Ballina Etiketimet Lojra

Etiketim: lojra

“Çfarë janë këto lojëra?”/ Jori tenton të prekë Luizin, ky i...

0
Marrëdhënia e krijuar mes Luizit dhe Jorit është komentuar shumë nëpër rrjetet sociale dhe mediat online që pas hyrjes së modeles në shtëpinë e...

INVESTIGIM/ Kastriot Gurra i Librazhdit “vjedh” lodrat e fëmijëve, faturon 35...

0
Nga: Ledion Qoshku Një tjetër skandal edhe më banal është investiguar dhe faktuar nga redaksia e Abc24.al në Bashkinë e qytetit Librazhd.  Është sërish Bashkia...

Kina vendos kufirin ditor për kohën që shpenzojnë fëmijët në lojërat...

0
Për vite me radhë, autoritetet kineze kanë kërkuar të kontrollojnë se sa kohë mund të kalojnë fëmijët duke luajtur lojëra në internet, për të...

Tiranë/ Luanin lojëra fati në një lokal, arrestohen 17 persona

0
17 persona kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës pasi u kapën duke luajtur lojëra fati. Uniformat blu raportojnë se gjatë një kontrolli në...

Lojëra fati në lokal, arrestohen 4 persona në Fier

0
Katër persona janë arrestuar në Fier, pasi vendosnin baste sportive në lokal. Shtetasi me iniciale  D. B., 42 vjeç, O. M., 19 vjeç, D. B....

Organizonin lojëra fati në lokal, arrestohen 5 persona në Tiranë

0
Pesë persona janë arrestuar ndërsa një tjetër është proceduar penalisht nga policia e Tiranës pasi u kapën duke ushtruar lojëra fati në lokal. Uniformat blu...

Ushtronin lojëra fati në lokal, arrestohen dy persona në Tiranë

0
Dy persona janë arrestuar në Tiranë, pasi ushtronin lojëra fati në lokal. Shtetasit me iniciale N. P., 40-vjeç dhe K. C., 33-vjeç akuzohen për veprat...

Lojra fati në lokal, arrestohet 37-vjeçari në Durrës

0
Një 37-vjeçar është arrestuar në Durrës, pasi ushtronte lojëra fati në lokal. Shtetasi me iniciale H.Sh., akuzohet për veprat penale “Organizimi ose ushtrimi i veprimtarive...

Lojëra fati në lokal/ Arrestohen 2 persona në Shkodër, procedohen penalisht...

0
Dy persona janë arrestuar dhe nëntë të tjerë janë proceduar penalisht në Shkodër, pasi ushtronin lojëra fati në një lokal. Shtetasit me iniciale E. Z.,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24