Ballina Etiketimet Lojëra

Etiketim: lojëra

Zv/kryeministri: “Kazinotë vetëm në hotelet me 5 yje dhe resorte, nuk...

0
Zv.kryeministri Erion Braçe u shpreh sot në lidhje me vendimin e fundit të qeverisë, për ligjin për lojërat e fatit, se “lojërat e fatit...

Organizonte lojëra fati në lokal, procedohet penalisht pronari, gjobë 100 mijë...

0
Pronari i një lokali po procedohet në gjendje të lirë në Durrës, pasi gjatë kontrollit për respektimin e masave anti-covid nga Task Forca u...

Ambasadorja e SHBA-së në Shqipëri: Mos bëni më lojëra, përfundoni Reformën...

0
Ambasadorja amerikane në Shqipëri, Yuri Kim, tha se ka ardhur koha që të mos ketë më lojëra, por të realizohet Reforma Zgjedhore dhe të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24