Ballina Etiketimet Lojë

Etiketim: lojë

BBV/ Kiara-Luizit: Po të shfrytëzoj për lojë

0
Qëndrimi i Kiarës në “Big Brother Vip” është cilësuar nga shumë persona si “meritë” e Luizit dhe marrëdhënies që ata kanë krijuar. Shpesh janë...

Sherri nisi për një lojë me letra/ U godit me sëpatë...

0
Detaje të reja janë zbuluar nga ngjarja e rëndë në Menkulas të Devollit, ku shtetasi Vasil Babinis tentoi të vriste me sëpatë një 73-vjeçar. I...

Lejimi i pozicionit jashtë loje solli 10 % më shumë gola....

0
Itali- Bota e futbollit është gjithnjë në ndryshim.Një rregull i ri i pozicionit jashtë loje i testuar nga Federata Botërore e Futbollit (FIFA) në...

Presidenti i ri, Këshilli kombëtar i PD nxjerr jashtë loje grupin...

0
Në Shqipëri, Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike vendosi të premten që në procesin e diskutimeve për zgjedhjen e presidentit të ri të vendit, të...

“Akt i rrezikshëm për stabilitetin e vendit”, Opozita e Bashkuar: Rama...

0
Menjëherë pas përfundimit të mbledhjes së Këshillit Politik ka reaguar edhe opozia e bashkuar. Me një deklaratë të fortë, opozita e bashkuar paralajmëron se...

Reagon ashpër opozita e bashkuar: Lojë tinëzare e Edi Ramës me...

0
Opozita e bashkuar ka reaguar ashpër për marrëveshjen e firmosur pasditen e sotme mes Partisë Socialiste dhe opozitës parlamentare për votimin e marrëveshjes së...

Policia nis hetimet ndajë një loje futbolli mes pozitivëve dhe negativëve...

0
Policia në Spanjë i ka nisur hetimet ndaj organizatorëve të një ndeshje mes një ekipi me lojtarë të infektuar me koronavirus kundër një ekipi...

Xhaka me Arsenalin e gjunjëzojnë kampionin e ri të Anglisë! Pak...

0
Arsenali shënon fitore me rezultat 2:1 kundër kampionit të ri të Anglisë, Liverpoolit, në takimin që u zhvillua në stadiumin “Emirates” në Londër. Në minutën...

Rama: Opozita nuk vë kushte, Basha ta harrojë se mund të...

0
Pak orë pasi komisioni i ligjeve miratoi ndryshimet në kodin zgjedhor vetëm me votat e mazhorancës, Kryeministri Edi Rama në një komunikim me gazetarë...

Basha në Kombinat: Rama po provon çdo lojë të pisët politike

0
Kryetari i Partisë Demokratike ka zhvilluar një takim në një masoneri në zonën e  Kombinatit në Tiranë për të diskutuar mbi situatën e krijuar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24