fbpx
11 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Ligj

Etiketim: ligj

Franca me ligj që detyron platformat online të fshijnë përmbajtjen me...

0
Dhoma e ulët franceze ka miratuar një ligj kontravers që do të kërkojë nga rrjetet sociale dhe platformat e ndryshme online të heqin postimet...

Senatorët amerikanë kërkojnë ligj special për Hong Kongun

0
Dy senatorë të lartë amerikanë kanë filluar sot një proces, në mënyrë që Senati të përshpejtojë miratimin e ligjit me të cilin Shtetet e...

Senatorët amerikanë kërkojnë ligj special për Hong Kongun

0
Dy senatorë të lartë amerikanë kanë filluar sot një proces, në mënyrë që Senati të përshpejtojë miratimin e ligjit me të cilin Shtetet e...

Nju-Jorku nxjerr një ligj të ri mbi përdorimin e termit ‘i...

0
Qyteti i Nju Jorkut njihet për larminë e popullatës. Njerëz nga e gjithë bota shkojnë të jetojnë atje, por kjo nuk do të thotë...