fbpx
23 C
Tirana
Tuesday, June 2, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Lehtë

Etiketim: lehtë

Ushqimi për ecje të lehtë

0
Ndjenja e këmbëve të rënda për shkak të venave të zgjeruara është e pranishme te shumica e njerëzve, mirëpo ky problem mund të zgjidhet Në...

Si të fërgohen sa më mirë dhe sa më lehtë kungulleshat:...

0
Nuk ka kafjall më të mirë se kungulleshat e fërguara Nevojiten: – 1 kungulleshë e madhe; – 2 vezë; – 2 lugë miell; – 2 lugë thërrmija buke; – vaj; –...

Aston Villa nuk do të heq dorë edhe aq lehtë nga...

0
Manchester United dëshiron të transferojë në këtë verë Jack Grealishin nga Aston Villa.Djajtë e Kuq ka kohë që po tentojnë të transferojnë anësorin, derisa...

Tyson: Floyd supozohej ta merrte lehtë

0
Ish kampioni absolut i boksit, legjendari Mike Tyson ka vlerësuar në maksimum ndeshjen e shkëlqyer që Conor Mcgregor zhvilloi ndaj kampionit të pamposhtur Floyd...

Studimi gjen se koronavirusi ka pësuar mutacione, mund të shpërndahet më...

0
Shkencëtarët kanë gjetur prova për mutacione në koronavirus që nënkupton se patogjeni mund të jetë duke u adaptuar te njerëzit pasi u transmetua nga...

Pse qaj kaq lehtë? Ekspertët japin disa arsye!

0
Nëse e keni pyetur ndonjëherë veten: “Pse qaj kaq shumë?” ju nuk jeni vetëm. Nëse bëhet fjalë për një shpërbërje, një rishikim zhgënjyes në...

Stoichkov: Puna e Guardiolas te Barcelona ishte e lehtë

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Hristo Stoichkov ka...

Pse Serbia dhe Maqedonia e Veriut po e kalojnë më lehtë...

0
Serbia dhe Maqedonia e Veriut ndoqën politikën e nxitjes së eksporteve dhe prodhimit, ndërsa Shqipëria u përqendrua te koncesionet, duke mbajtur borxhin e lartë,...

Nëse menduat se karantina për një dukeshë si Kate është më...

0
Kate Middleton dha së fundmi një intervistë me Zoom për “This Morning”, për të folur për projektin e saj të ri fotografik me National...

Henry: Ishte më e lehtë të luaje tek Arsenal sesa te...

0
Legjenda e Arsenal, Thierry Henry, ka treguar dallimin mes Barcelonës dhe Arsenal, saktësisht lojën e tij te këto skuadra. Ikona franceze e futbollit, Henry, ka...