fbpx
16 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Lapsin

Etiketim: lapsin

Lozni me lapsin e gjelbër për sy

0
Zgjidhje e mirësardhur për raste të përshtatshme, takime dhe argëtime të natës Makijazhi i tillë thekson shikimin, ndërkaq në variantin e gjelbër është me rëndësi...