16.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Lady Gaga

Etiketim: Lady Gaga

I dyshuari që e plagosi kujdestarin e qenve të Lady Gagas është liruar gabimisht nga burgu

I dyshuari që e plagosi kujdestarin e qenve të Lady Gagas...

0
Sipas raportimeve, Departamenti i Sherifit të Qarkut të Los Angeles ishte në kërkim të një të dyshuari lidhur me të shtënat ndaj kujdestarit të...
Sëmundja e Alzheimer ia pamundëson Tony Bennettit të performojë në Grammy me Lady Gagan

Sëmundja e Alzheimer ia pamundëson Tony Bennettit të performojë në Grammy...

0
Legjenda amerikane, Tony Bennett, do të marrë pjesë në ceremoninë e Grammy Awards të këtij viti si pasojë e sëmundjes Alzheimer.95-vjeçari është ftuar në...
Si rrallë herë, Lady Gaga mori pjesë në dy eventet e ndarjes së çmimeve e shoqëruar nga partneri …

Si rrallë herë, Lady Gaga mori pjesë në dy eventet e...

0
Lady Gaga mori pjesë në dy evente të mëdha të ndarjes së çmimeve të dielën mbrëma (13 mars)- dhe me vete kishte edhe partnerin...
Jo të gjithë yjet mund ta bëjnë – Lady Gaga arriti të marrë pjesë në dy mbrëmje çmimesh në të një…

Jo të gjithë yjet mund ta bëjnë – Lady Gaga arriti...

0
Lady Gaga solli magjepsjen duke u shfaqur me një veshje mjaft të guximshme në edicionin e 27-të të ndarjes së çmimeve, 'Critics Choice Awards...
Paraqitjet më të mira në ‘Critics Choice Awards 2022’ – në mesin e tyre edhe Rita Ora

Paraqitjet më të mira në ‘Critics Choice Awards 2022’ – në...

0
Yjet më të mëdhenj në Hollywood sollën shkëlqimin dhe magjepsjen në tapetin e kuq të edicionit të 27-të të ndarjes së çmimeve, "Critics Choice...
Lady Gaga dhe Bradley Cooper ribashkohen pas një kohe të gjatë në “SAG Awards 2022”

Lady Gaga dhe Bradley Cooper ribashkohen pas një kohe të gjatë...

0
Bradley Cooper dhe Lady Gaga u ribashkuan të dielën në mbrëmje (27 shkurt)  në SAG Awards 2022 , ku të dy ishin të nominuar.Fotot...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS