18.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Laboratori

Etiketim: laboratori

Zbulohet laboratori i kriptomonedhave në Malësinë e Madhe

0
Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) në Shqipëri ka njoftuar sot se ka zbuluar një laborator me 12 pajisje për prodhimin e kriptomonedhave...

Zgjerohet kapaciteti i testimit për Covid-19, Manastirliu publikon fotot nga laboratori...

0
Është hapur laboratori i dytë në QSUT për të testuar rastet e dyshuara si të infektuar me Covid-19. Ka qenë ministrja e Shëndetësisë, Ogerta...

Hapet laboratori i dytë për testimet për COVID

0
TIRANE-Pas laboratorit në Institutin e Shëndetit Publik, testimet molekulare për identifikimin nëse je i prekur me COVID do të kryhen edhe në QSUT. “Me...

Gati laboratori i dytë për COVID-19 në QSUT, Eugena Tomini jep...

0
Specialistja e Institutit të Shëndetit Publik, Eugena Tomini, ka treguar se në QSUT është gati laboratori që do bëjë testet për të zbuluar infektimet...

Akreditohen 49 teste të reja analizash për sigurinë ushqimore, rikonstruktohet laboratori...

0
Instituti i Sigurisë Ushqimore dhe Veterinarisë ka akredituar gjatë këtij viti 49 teste të reja analizash, nga 53 të tilla që ka pasur deri...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS