17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Labit

Etiketim: Labit

“Kam dalë me lypë insulinë për babain tim”, soprano i drejtohet...

0
Kompozitori dhe dirigjenti, Baki Jashari, është prekur me koronavirus tash e disa javë. Ndërsa, vajza e tij, Arta Jashari, përmes një postimi i ka reaguar...

Reagimi i Labit pasi mësoi se Roberti ka filluar mbrëmjet muzikore

0
Labinot Tahiri ka diçka për të thënë pasi mësoi se Robert Berisha ka rinisur mbrëmjet muzikore. Labinot Tahiri tash e sa herë ka insituar se...

Sevdai Radogoshi – Qumili në përkrahje të Labit për mos anulimin...

0
Këngëtari Labinot Tahiri ditë më parë bëri bujë të madhe me deklaratat e tij rreth anulimit të dasmave, ndonëse reagimet nuk munguan as nga...

Qumili në mbështetje të Labit për mos-anulimin e damsave e ahengjeve

0
Aktori i njohur kosovar, Sevadai Radogoshi, i ka dalë në mbështetje këngëtarit Labinot Tahiri në lidhje me shkrimin që ka publikuar duke kërkuar mbështetjen...

Përplasja mes dy këngëtarëve, si është ndjerë Leonora pas deklaratës së...

0
Ditë më parë është parë një përplasje mes këngëtarit Labinot Tahirit dhe këngëtares Leonora Jakupi, në lidhje me thirrjen e një protesta nga Labinot...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS