16.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Labinot

Etiketim: Labinot

Imami Labinot Maliqi: Nesër do të shpërndahen 570 pako ushqimore për...

0
Nesër duke filluar nga ora 11:00, në xhamine tonë "Prof. Dr. Bedri Kamberi" në Prishtinë, do bëhet hapjen e aktivitetit të shpërndajes së 570...

​Labinot Sahiti, djaloshi që kishte përcjellë luftën përmes pikturës

0
Libri "78 bombardime të NATO-s" i autorit Shyqri Nimani, përmban pasqyrimet e shumta të gazetave britanike mbi ndërhyrjen e NATO-s në Kosovë dhe Serbi,...

Zjarr masiv në Labinot Mal, terreni i vështirë për zjarrfikëset, ndërhyhet...

0
Ekipet e zjarrfikëseve dhe emergjencave civile të Bashkisë së Elbasanit janë duke u përballur me një zjarr të përmasave të mëdha në fshatin Gur...

Labinot Tahiri bën thirrje për tjetër protestë

0
Këngëtari dëshiron kompensim nga Qeveria për humbjet gjatë këtyre muajve. Labinot Tahiri pas protestës së mbajtur javë më parë për lejimin e mbajtjes së dasmave...

Kjo është pasuria e këngëtarit Labinot Tahirit, dikur deputet

0
Është një nga këngëtarët më të zëshëm ndaj ngjarjeve politike në vend. Sidomos në kohën e pandemisë, këngëtari Labinot Tahiri ka kritikuar shumë vendimet...

Labinot Shabani: Urime 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’

0
Portieri i futbollit ferizajas, Labinot Shabani, tha se gazeta “Bota sot”, vazhdimisht ka shkruar për të gjitha sportet dhe ka qenë e është një...

Labinot Tahiri në Ksamil me bashkëshorten thotë: Duke e shijuar virusin

0
Labinot Tahiri është duke i bërë pushimet në Ksamil. Labinot Tahiri pas protestës së organizuar javën e kaluar për çështjen e dasmave, kishte udhëtuar në...

Labinot Tahiri fton estradën dhe pronarët e restoranteve për protestë

0
Këngëtari Labinot Tahiri ka paralajmëruar një protestëa për të hënën në orën 11:00 para ministrisë së Shëndetësisë, derisa ka ftuar edhe të gjithë estradën...

Labinot Tahiri: Ky virus korona nuk është nga dora e Zotit,...

0
Labinot Tahiri thotë se në vend të gënjeshtrave rreth koronavirusit, ai po vazhdon të përballet me realitetin. Këngëtari ndan imazhe të dy të rinjve që...

Vardari ndërprenë bashkëpunimin me Gajur Rexhepin dhe Labinot Musliun

0
Klubi i futbollit Vardari nga Forina e Gostivarit, anëtar i Ligës së dytë të Maqedonisë së Veriut, grupi i Perëndimit, ka njoftuar se kanë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS