32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Kurti

Etiketim: Kurti

Albin Kurti në mediat italiane: Rrezikojmë luftë! Pas Serbisë është Putini

0
Prishtinë – “Rreziku i një konflikti të ri ndërmjet Kosovës dhe Serbisë është i madh. Do të isha i papërgjegjshëm nëse do të thoja...

I ndalohet hyrja në Republikën e Kosovës, Petkoviç: Kurti shkel të...

0
Drejtorit të Zyrës për Kosovë dhe Metohi, Petar Petkoviç, sot i është ndaluar nga autoritetet në Prishtinë që të vizitojë provincën e Kosovës dhe...

“Ja kur filloi përplasja Rama-Kurti”/ Kreshnik Spahiu nxjerr informacionin ‘sekret’

0
Mbrëmjen e djeshme të pranishmit në studion e ‘Zonë e lirë’ u shprehën se dueli mes Ramës dhe Kurtit ka nisur para 4-5 vitesh,...

Veteranët e UÇK-së në zyrën e Kurtit, për përfshirjen e tyre...

0
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka nisur në orën 09:00 një takim me veteranët e UÇK-së . Kurti gjatë ditës së djeshme tha se ka...

Analizë: A do t’i normalizojnë marrëdhëniet Kurti e Rama?

0
Ka kohë që paria në Prishtinë e Tiranë janë duke u sjellë ndaj njëri -tjetrit si fqinj të këqinj. Raporteve, shpeshherë romantike, u dha...

​Lansimi i shërbimeve të reja elektronike në portalin e-Kosova, Kurti: Synojmë...

0
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, së bashku me ministrin e Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, morën pjesë në lansimin e shërbimeve të reja elektronike...

Kryeministri Kurti bashkëbisedon me nxënës në Ditën Ndërkombëtare të Fëmijëve

0
Me rastin e 1 Qershorit - Ditës ndërkombëtare të Fëmijëve, Komiteti ndërministror për të drejtat e fëmijëve, që kryesohet nga Kryeministri i Republikës së...

Kryeministri Kurti vizitoi shkollën shqipe në Nju Jork

0
Rëndësia e mësimit të gjuhës shqipe për integrim pa asimilim u theksua në vizitën e Kryeministrit të Republikës së Kosovës, Albin Kurti, në shkollën...

Kryeministri Kurti vendosi lule dhe bëri homazhe te varret e Fan...

0
Gjatë vizitës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Kryeministri i Republikës sç Kosovës, Albin Kurti Kurti ka vendosur lule të freskëta dhe ka bërë...

​Fjala e kryeministrit Kurti në konferencën për media, pas takimit me...

0
E nderuar ministre e Mbrojtjes e Gjermanisë, znj. Christine Lambrecht,Të nderuar përfaqësues të mediave,Të dashur qytetarë,Dje unë qëndrova për vizitë në Berlin, ndërsa sot...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS