fbpx
21 C
Tirana
Friday, June 5, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Kundërpërgjigjet

Etiketim: kundërpërgjigjet

Rama i kundërpërgjigjet Metës: Unë nuk quhem Yuri Kim dhe s’di...

0
Vazhdojnë replikat mes presidentit të Republikës, Ilir Meta dhe kryeministrit Edi Rama. Pasi Meta u shpreh se “që Rama gënjen nuk është më lajm as...

Tovërlani i kundërpërgjigjet Ismet Munishit

0
Futbolli i Kosovës po vazhdon të jetë i pezulluar si shkak i pandemisë së koronavirusit tashmë e dy muaj. Federata e Futbollit të Kosovës është...

Kundërpërgjigjet me Kupën e Italisë

0
Kundërpërgjigjet me Kupën e Italisë. Data e 5 maj e 2002-shit është ajo që ndan më së shumti tifozërinë e Interit dhe atë të Juventusit,...

Labi i kundërpërgjigjet Leonorës: Shyqyr që paskan bo lajm për ty...

0
Leonora Jakupi kishte dalë kundër thirrjes së Labit për protestë. Labinot Tahiri gjatë ditë së sotme bëri thirrje për protestë dhe ftoi këngëtarët nga estrada...

Ministri i Sportit i kundërpërgjigjet Tares

0
Ministri i Sportit në Itali, Vincenzo Spadafora,  ka reaguar pas deklaratës thumbuese të bërë nga drejtori sportive i Lacios, Igli Tare, ditën e djeshme....

Na njohin të gjithë kë kemi për gra…,Shehi i kundërpërgjigjet Ramës:...

0
Dash Shehi i është kundërpërgjigjur deklaratave të kryeministrit duke u shprehur se, Rama është një njeri i rrjedhur qe po vjedh shqiptarët. Shehi ka...