fbpx
13 C
Tirana
Saturday, May 30, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Kosova sot

Etiketim: kosova sot

Tronditëse 26-vjeçari vret të dashurën dhe me trupin e saj të...

0
Një 26-vjeçar në #Rusi, ka vrarë të dashurën e tij 24-vjeçare, por nuk është mjaftuar me kaq, e vendosi në një karrocë dore dhe...

Shuhet familja në Amerikë: Nëna, babai dhe djali humbin jetën si...

0
Një tragjedi familjare ka ndodhur si pasojë e koronavirusit në SHBA, ku kanë humbur jetën nëna, babai dhe djali. Ata po bëheshin gati të festonin...