22.5 C
Tirana
E premte, 19 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Kosov

Etiketim: Kosov

Koret raciste në ndeshjen mes Greqisë dhe Kosovës, Muriqi arbitrit: ‘Ky...

0
GREQI- U zhvillua takimi mes Greqisë dhe Kosovës në transfertë, ku dardanët humbën me rezultatin 2-0. Ekipi kosovar rezistoi deri në minutën e 71-të...

Momenti kur grekët sulmojnë tifozët e Kosovës me flakadanë

0
Ndeshja e radhës mes Greqisë dhe Kosovës ka qenë e tensionuar. Tensione u vunë re edhe në shkallët e stadiumit.Ndeshja e vlefshme Ligën e...

Vota e diasporës, Celibashi: Modeli i Kosovës i papërshtatshëm për Shqipërinë

0
1,4 milionë shqiptarë me të drejtë vote mendohet se jetojnë jashtë, ndërsa prej pesë vitesh nuk ka konsensus për regjistrimin e emigrantëve në një...

Sa i kobshëm ky numri 9-të, me këtë datë vdiqën tre...

0
Data me numrin 9-të, sa e kobshme! Në këtë datë me numër 9 vdiqën tre emra të mëdhenj të sportit të Kosovës.Tre emra ikën...

Liga e përbashkët e pingpongut Kosovë – Shqipëri, Kosova më e...

0
Në pallatin e sporteve "Qazim Dervishi" të Shkodrës për dy ditë rresht po zhvillohet sezoni  pranveror i Ligës së përbashkët të pingpongut Kosovë-Shqipëri për...

Media serbe ia përmend gazetares italiane Kosovën dhe Shqipërinë, kjo është...

0
Gazetarja e njohur sportive, italianja Diletta Leotta, është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku mburret me krenari për "atributet e saj".Italianja ka pak më...

Vashat e Kosovës regjistrojnë fitoren e parë në FIBA Europe Cup...

0
Kombëtarja e Kosovës në kategorinë e femrave ka shënuar fitoren e parë sot në parakualifikimet e FIBA Europe Cup 3x3.Vashat "Dardane" e mposhtën me...

Ish-presidenti i Kosovës, Behgjet Pacolli nderohet nga Shqipëria me “Çelesin e...

0
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj priti sot ish-presidentin shqiptar, njeheresh kryetarin e AKR-se Behgjet Pacollin. Në ker ceremoni festive mori pjese edhe...
Avokati Fitim Shabani: Buta gjendet në Kosovë dhe nuk është ftuar për intervistim nga Policia e K…

Avokati Fitim Shabani: Buta gjendet në Kosovë dhe nuk është ftuar...

0
Gjykata Themelore në Ferizaj ia ka caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditësh Qëndrim Januzajt, i dyshuar për vrasjen e 30-vjeçarit në Ferizaj.I njëjti...
Martohet futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Florent Hadërgjonaj

Martohet futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Florent Hadërgjonaj

0
Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Florent Hadërgjonaj ka kurorëzuar dashurinë me martesë.Kështu ka bërë të ditur vet futbollisti i njohur përmes një postimi në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS