fbpx
16 C
Tirana
Saturday, May 30, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet #koronavirus

Etiketim: #koronavirus

Rasti i parë me koronavirus në Sarandë, e prekur një turiste...

0
Rezulton pozitiv rasti i parë me Covid 19 në Sarandë. Bëhet fjalë për një shtetase ukrahinase, e cila ka ardhur për pushime në Sarandë. Prej...

Çfarë po ndodh? Pas Sarandës dhe Lushnjes 6 raste të reja...

0
Raste të shumta janë zbuluar me koronavirus në vendin tonë, teksa këtë herë jo vetëm në Tiranë. Bëhet fjalë për raste të ndryshme në...

Bologna merr dritën e gjelbër – asnjë nga stafi nuk rezulton...

0
Bologna mund të rikthehet lirshëm në stërvitje. Seancat stërvitore në grup mund të nisin lirshëm për skuadrën e Bolognas, e cila sot mori rezultatet e...

QSUT vatra kryesore e infeskionit me koronavirus, ngjason me ditët e...

0
QSUT është kthyer në një vatër infeksioni. Brenda dy ditësh janë raportuar 25 persona pozitive me koronavirus, mes tyre personel mjekësor, infermierë, mjekë por...

Babai i trajnerit të Aston Villës vdes pas infektimit me koronavirus

0
Babai i trajnerit të Aston Villës, Dean Smith, ka ndërruar jetë katër javës pas infektimit me Covid-19. Ron Smith ndërroi jetë në moshën 79-vjeçare, ka...

Testohet Feronikeli, ja rezultatet për koronavirus

0
FC Feronikeli si edhe klube të tjera të IPKO Superligës së Kosovës në futboll i është nënshtruar testeve për virusin SARS-CoV-2. Të gjitha mostrat e...

Dalin rezultatet e testeve për koronavirus në klubin e Ballkanit

0
Ballkani ka konfirmuar se të gjitha testet për koronavirus ndaj futbollistëve dhe stafit të klubit kanë dalë negative. Lojtarët dhe stafi i klubit nga Suhareka...

Katër raste të reja me koronavirus në Premierligë

0
Premierliga ka njoftuar se janë paraqitur edhe katër raste të reja me koronavirus gjatë testeve që i kanë bërë me 25 dhe 26 maj. Shtëpia...

Bulqizë, një 56-vjeçar me koronavirus/ Doli i infektuar mbrëmë nga QSUT-ja

0
Në një nga zonat e gjelbra të vendit, saktësisht në Bulqizë, sot është konstatuar një rast me Covid-19. Burime bëjnë me dije se i infektuari...

Rastet e infektimi me koronavirus në spital, Bardh Spahia: Dështimi i...

0
21 rastet e reja të të infektuarve me Covid-19, të publikuar sot sipas PD “vërtetojnë më së miri faktin se në këtë epidemi, shqiptarët...