10 C
Tirana
Friday, February 28, 2020
Ballina Etiketimet KLPsë

Etiketim: KLPsë

SHBA ne mbrojtje per prokuroret, zyrtari i larte amerikan: E kuptojme...

0
Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë të ndërgjegjshme për presionin me të cilin po përballet Këshilli i Lartë i Prokurorisë dhe janë...

Del në dritë skandali, anëtari i KLP-së autor i plagosjes së...

0
Një ish-polic ka denoncuar në emisionin investigative, “Ajsberg” të gazetarit Artur Çani në Televizionin Fax News një ngjarje e cila ka ndodhur në vitin...