fbpx
13 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Këngëtarit

Etiketim: këngëtarit

Kejvina Kthella zbulon romancën, shfaqet në krahët e këngëtarit të njohur

0
Kejvina Kthella ka lënë as të shkuarën dhe duket se është hedhur në krahët e një mashkulli tjetër. Ish-velina po qëndron në SHBA dhe kohët...

Bashkëshortja e këngëtarit tregoi se si e përjetoi momentin kur mësoi...

0
Bashkëshortja e këngëtarit të zhanrit “country”, Coffey Anderson ka folur publikisht për momentin kur mjekët i thanë se i është përhapur kanceri i stadit...

Pamje nga brenda apartamentit të ri 25 milionësh, të këngëtarit ‘The...

0
Këngëtari i njohur kanadez Abel Makkonen Tesfaye, që njihet me emrin artistik ‘The Weeknd’, është krijues i shumë super hiteve. Këngëtari së fundmi është zhvendosur...

Modelja në videoklipin e hitit “Enigmë” është e dashura e këngëtarit...

0
Vajza në videoklipin ‘Enigmë’ të Art Abazit dhe Mc Kreshës është pikërisht e dashura e Artit. Vajza elegante që kërcen në rërë, e veshur me...

Muharrem Ahmeti në spital, flet miku i ngushtë i këngëtarit

0
Kengetari Muharrem Ahmeti eshte bere objekt i disa lajmeve lidhur me shendetin e tij gjate diteve te fundit. Por kane qene...