Ballina Etiketimet Jetike

Etiketim: jetike

Samiti Rajonal i Transportit, Rama: Ballkani i Hapur garanton liritë jetike...

0
I ftuar në Samitin Rajonal të Transportit që mbahet në Tiranë, Kryeministri Edi Rama foli për projektet infrastrukturore që lidhin vendet e Ballkanit Perëndimor.Rama...

Rama në Samitin e Ballkanit Perëndimor për Transportin Rrugor: Mbështetja e...

0
Kryeministri Rama mori sot pjesë në samitin e zhvilluar në Tiranë, për Ballkanin Perëndimor dhe bashkëpunimin lidhur me transportin rrugor. Pasi i uroi mirëseradhjen...

Sulmet kibernetike dhe rreziku ndaj infrastrukturës jetike amerikane

0
Edhe përpara agresionit rus në Ukrainë, zyrtarët amerikanë paralajmëruan për sulme kibernetike kundër infrastrukturës kryesore amerikane, duke u kërkuar "viktimave" të tyre para në...

Plisat: Përpara i kemi 4 ndeshje jetike, 4 fitore larg titullit

0
Prishtina nesër si vendas do të luajë përballjen e xhiros së 30-të ndaj Dritës së Gjilanit. Për vendasit e Prishitnës, ky duel do të jetë...

Meta kujton masakrën e Srebrenicës: Jetike që bashkëjetesa etnike-fetare dhe kulturore...

0
Presidenti Ilir Meta ka kujtuar sot masakrën që ndodhi në Srebrenicë 25 vjet më parë ,më e rënda në Evropë që nga Lufta e...

Situata me Covid-19/ Zbardhen detajet e takimit Meta-Manastirliun: Me rëndësi jetike...

0
Presidenti i Republikës Ilir Meta zhvilloi sot një takim pune me kërkesë të tij me Ministren e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale,  Ogerta Manastirliu, për...

Suarez, i irrituar pas barazimit në La Liga: Ishte ndeshje jetike

0
Sulmuesi Luis Suarez e ka pranuar se barazimi me rezultat 2:2 i Barcelonës kundër Celta Vigos ia ka lënë atij një shije të hidhur,...

3 vitaminat jetike që duhen pë çdo moshë gjatë verës

0
A e dinit që kërkesat e organizmit për vlera ushqimore ndryshojnë gjatë verës? Nxehtësia, djersitja dhe ajri i thatë plus rrezet e diellit e...

3 vitaminat jetike për çdo moshë gjatë verës

0
A e dinit që kërkesat e organizmit për vlera ushqimore ndryshojnë gjatë verës? Nxehtësia, djersitja dhe ajri i thatë plus rrezet e diellit e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24