9.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Jetësojmë

Etiketim: jetësojmë

​Reçica: Me avancimin e mekanizmave ligjorë jetësojmë të drejtat e personave...

0
Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, sot ka pritur në takim përfaqësuesit e shoqatës së personave me aftësi të kufizuara HANDIKOS, të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS