8.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Jeta eshte qef

Etiketim: jeta eshte qef

Aksident në rrugën Fier-Levan, përplasen dy mjete me njëri-tjetrin, bllokohet trafiku

0
Një aksident është regjistruar në aksin rrugor Fier-Levan. Ngjarja ndodhi para pak minutash. Sipas burimeve thuhet se një automjet është përplasur me një mjet...

Monitorim me dronë në rrugën Fier–Vlorë, policia u heq patentat 11...

0
Policia shqiptare u ka hequr lejen e drejtimit 11 shoferëve dhe i ka vendosur 35 masa administrative me gjoba ndaj disa drejtuesve mes tyre...

Me pushime në Borsh, nxirret nga deti në gjendje të rëndë...

0
VLORË Humb jetën një pushues 40-vjeçar. Sipas informacioneve paraprake zyrtare, rreth orës 12:30, në plazhin e Borshit është rrezikuar të mbytet shtetasi E. G., 40...

Dyndje në plazhe, 6 mijë kosovarë kalojnë kufirin drejt Shqipërisë: S`kemi...

0
Prej oreve te para të mëngjesit të sotëm, në pikën kufitare të Morinit ka patur fluks automjetesh që i drejtohen bregdetit shqiptar. Udhëtarët...

Listat të hapen 100 për qind, me kusht që…opozita “plas” propozimin...

0
Pas takimit te zhvilluar me aleatet, opozita jashteparlamentare eshte shprehur pro hapjes se listave ne mbledhjen e keshillit politik, duke paraqitu si kusht, mosprekjen...

Tragjike, i riu mbytet në lumin e Valbonës

0
Fund tragjik ka pasur një i ri sot në Tropojë, i cili është mbytur në lumin Valbonë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Bujan. ...

Bllokohet kufiri me Greqinë, qytetarët shqiptarë presin procedurat me orë të...

0
Prej mesnatës së djeshme, shumë qytetarë që zotërojnë një mjet identifikimi grek apo i përkasin komunitetit homogjen në Shqipëri kanë tentuar që të hyjnë...

Yuri Kim: Liderët do të mbajnë përgjegjësi për kandidatët e tyre...

0
Ambasadorja e SHBA në Shqipëri Yuri Kim ka bërë një paralajmërim të ‘nxehtë’ në Tëitter për të gjithë liderët e partive politike në vend...

Tritol banesës në Tiranë, policia fillon hetimet

0
Nje sasi tritoli ka shperthyer ne nje banese ne Laprake nderkohe qe policia ka nisur hetimet per ngjarjen. Tiranë/Informacion paraprak Më datë 21.07.2020, rreth...

Lista e plotë/ ISSH: 271 përfituesit që kanë gati pensionet dhe...

0
Instituti i Sigurimeve Shoqërore ka publikuar një tjetër listë me emrat e rreth 271 përfituesve pensionistë që kanë gati pensionet dhe shtesat suplementare të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS