Tragjike, i riu mbytet në lumin e Valbonës

0
10
Gjigandi

Fund tragjik ka pasur një i ri sot në Tropojë, i cili është mbytur në lumin Valbonë.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Bujan.

Deri më tani nuk dihen rrethana të ngjarjes në fjalë, si dhe identiteti i të riut.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu