9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Jennifer Aniston

Etiketim: Jennifer Aniston

Mysafirja e parë dhe e fundit e Ellen DeGeneres, Aniston ka folur për martesën dhe shkurorëzimin …

Mysafirja e parë dhe e fundit e Ellen DeGeneres, Aniston ka...

0
Jennifer Aniston ka qenë mysafire në episodin e fundit të "The Ellen DeGeneres Show", ku mes tjerash ka bërë shaka për një situatë mjaft...
Jennifer Aniston duartroket gratë ukrainase që po mbrojnë vendin e tyre mes sulmeve ruse

Jennifer Aniston duartroket gratë ukrainase që po mbrojnë vendin e tyre...

0
Jennifer Aniston festoi për femrat e guximshme të Ukrainës në Ditën Ndërkombëtare të Gruas (8 Mars), duke i lavdëruar ato për sakrificën e tyre...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS