16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Jenë

Etiketim: jenë

Faruk Ozer u la në burg, avokatja: Akuzat janë të rreme,...

0
Turku Faruk Fatih Ozer i akuzuar për mashtrim me kriptomonedhat është lënë në burg nga Gjykata e Elbasanit. Lidhur me rastin ka reaguar avokatja e...

Studimi: Skuqjet në gojë mund të jenë një simptomë e re...

0
Mjekët nga Spitali Universitar Roman y Cajal gjurmuan simptomat e 21 pacientëve Covid-19 nga 30 marsi dhe 8 prilli. Studimi i tyre tregoi se 83%...

Shenjat e horoskopit që do të jenë më të lumtura këtë...

0
Një verë plot me aspekte pozitive pret këto shenja: Gaforrja Ju jeni duke arritur potencialin tuaj të plotë. Kur shikoni diellin, dijeni që shkëlqen veçanërisht për...

“S’ka njeri ta ndalë këtë furtunë ndryshimi”/ Hajdari: Listat e hapura...

0
Pas mbarimit të mbledhjes së Këshillit Politik, që kishte nisur prej orës 17:30 (pas dakordësisë së palëve për t’u ulur në tryezë për paketën...

Njerëzit mund të jenë imun vetëm gjashtë muaj pas shërimit nga...

0
Autoriteti i lartë shëndetësor i Suedisë thotë se njerëzit që kanë pasur coronavirusin ka të ngjarë të jenë imunë të paktën gjashtë muaj pasi...

Temperaturat pritet të jenë të larta, por pushuesit do të hasin...

0
Temperatura të larta do të shoqerojnë vendin tonë gjatë ditëve në vijim. Si pasojë, termometri pritet të ngjitet deri në 37 gradë në zonat...

Dezinfektuesit mund të jenë toksikë ndaj maceve, paralajmëron veterinari

0
Ndërsa masat fillojnë të lehtësohen, me njerëzit që shkojnë përsëri në zyra dhe rifillojnë një jetë me normalitet, kërkesa për dezinfektues dore vetëm po...

Krijohet kostumi antikoronavirus, mjekët do të jenë 100% të mbrojtur dhe...

0
Kriza e koronavirusit ka bërë që specialistë nga e gjithë bota të punojnë për t’i ofruar njerëzimit mjetet për të luftuar pandeminë. Një nga shpikjet...

Balla ironizon Bashën dhe Kryemadhin: Ku ta gjej që të jenë...

0
Taulant Balla ka hedhur poshtë zërat se heqja e koalicioneve është për të mos lejuar PD dhe LSI të garojnë së bashku në zgjedhjet...

Tabaku: Ndryshimet kushtetuese duhet të jenë me konsensusin e të gjithave...

0
Në “Tempora”, ish-deputetja Jorida Tabaku tha se marrëveshja e 5 qershorit nuk është e plotë, por ishte për të t’u dhënë zgjidhje disa çështjeve...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS