26.5 C
Tirana
E hënë, 29 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Jehona

Etiketim: Jehona

Jehona Sopi zgjedh fjalët më të mira për ta uruar motrën...

0
Jehona Sopi e ka uruar motrën edhe publikisht. Këngëtarja e njohur shqiptare, Jehona Sopi nuk është se ka pasur llogari në rrjete sociale dhe tani...

“Anej”, balada fantastike e Jehona Sopit, në Këngën Magjike

0
Jehona Sopi rikthehet për të konkurruar në festivalin “Kënga Magjike” për herë të katërt. Ajo është një këngëtare që ka spikatur për zërin e saj...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS