16.5 C
Tirana
E mërkurë, 27 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Jay Z

Etiketim: Jay Z

Beyonce dhe Jay-Z shihen në veshje sportive në një dalje të rrallë publike gjatë qëndrimit të tyr…

Beyonce dhe Jay-Z shihen në veshje sportive në një dalje të...

0
Beyonce dhe burri i saj Jay-Z u nisën për në Miami pas një udhëtimi në një ishull privat në brigjet e Floridës të shtunën...
Rihanna, Jay Z dhe Kanye West zyrtarisht pjesë e listës së miliarderëve të Forbes

Rihanna, Jay Z dhe Kanye West zyrtarisht pjesë e listës së...

0
Rihanna, Jay Z dhe Kanye West kanë bërë debutimin në listën e miliarderëve të Forbes së bashku me fituesit më të mëdhenj në botë.Sipas...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS