16.5 C
Tirana
E mërkurë, 27 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Javës

Etiketim: javës

Rikthehen rebeshet dhe stuhitë, ja si ndryshon moti gjatë javës

0
Vranësirat do të përfshijnë vendin sot dhe nesër deri në fund të javës. Sipas meterologes Tanja Porja, prezenca e reshjeve pritet shumë pak sot dhe...

Sot luhet ndeshja e parë e javës së 32-të në Superligë,...

0
Takimi hapës i xhiros së 32-të në Superligën e Kosovës, do të luhet në Gjilan. Lideri i elitës, Drita sot do të përballet me Drenicën,...

Zyrtarët e ndeshjeve të javës së 32-të në Superligën e Kosovës

0
Federata e Futbollit të Kosovës ka caktuar gjyqtarët për xhiron e 32-të të Superligës së Kosovës. Elita e futbollit kosovar ka hyrë në fazën finale...

Tiranë: Këshilli Politik pritet të rimblidhet në fillim të javës

0
Forcat kryesore politike pritet të takohen sërish në Këshillin Politik për reformën zgjedhore 45 ditë pasi arritën më 5 qershor një marrëveshje mbi përmirësimin...

Halimi në formacionin e javës në Ukrainë

0
Në kohën kur Kosova ka mungesë të minutazhës së portierëve, është Betim Halimi, i cili po shkëlqen në kampionatin elitar të Ukrainës. Ish-portieri i Kosovës...

Renditja tabelor pas javës së 30-të në Superligën e Kosovës –...

0
Ka përfunduar edhe java e 30-të në Superligën e Kosovë, me disa përballje mjaftë interesante. Ndeshja kryesore e kësaj xhiroje ishte ajo në mes të...

Manastirliu tek “Shefqet Ndroqi”: Nisin përgatitjet, brenda javës hapet COVID2

0
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka bërë të ditur se Spitali Universitar “Shefqet Ndroqi” do të rikthehet në spital COVID2. Nisur nga...

Kololli vazhdon të vlerësohet lartë për formën e mirë, përsëri në...

0
Benjamin Kololli është duke shkëlqyer në elitën e futbollit zviceran pas rikthimit. Futbolli në Zvicër ishte ndalur për shkak të pandemisë për më shumë se...

Sot luhen dy ndeshjet e para të javës së 28-të në...

0
Superliga e Kosovës sot vjen me dy ndeshje mjaftë interesante në kuadër të xhiros së 28-të. Java e 28-të hapet me ndeshjen Vushtrria – Flamurtari...

Nuk ndalet shkëlqimi i Vedat Muriqit në Turqi- sërish pjesë e...

0
Vedat Muriqi është përfshirë në formacionin e javës në Superligën e Turqisë. Reprezentuesi i Kosovës po vazhdon të shkëlqejë në ligën turke, derisa ka ndihmuar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS