19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Jastëkun

Etiketim: jastëkun

“E mbusha jastëkun” I rrahën djalin se shkeli karantinën, flet Zaida...

0
Video e dhunës së ushtruar ndaj 15-vjeçarit bëri xhiron e mediave dhe të rrjeteve sociale. Sarandi Çobo është 15-vjeçari, që u dhunua disa ditë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS