17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Jasir

Etiketim: Jasir

Jasir Asani tregon edhe çështjen e Kombëtares

0
Jasir Asani është duke vazhduar që të kontribuojë te AIK ndërsa ka bindur drejtuesit që ta mbajnë më tepër sesa marrëveshja e parë që...

“Kartolina” e Jasir Asanit! Ish-sulmuesi i Partizanit mrekullon Suedinë në debutim

0
Jasir Asani e ka nisur kampionatin suedez me një gol kartolinë në transfertën që AIK po luan ndaj Orebro. Jasir Asani, i huazuar nga Partizani...

Ja sa para fiton Partizani nëse AIK blen kartonin e Jasir...

0
AIK-u ka të drejtën e blerjes së kartonit të Jasir Asanit deri më 30 gusht dhe nëse binden nga paraqitjet e tij, do ta...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS