9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Jashtëzakonisht

Etiketim: jashtëzakonisht

Piper jashtëzakonisht seksi në fotot e fundit

0
  Ylli i Love Island Sophie Piper ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm në bikine derisa është shfaqur në kopshtin e saj duke bërë...

9 cilësi që i kanë vetëm gratë jashtëzakonisht tërheqëse

0
Ja cilat janë 9 cilësitë e grave shumë tërheqëse. Ato janë të pavarura Një grua punëtore, plot ëndrra dhe suksese, si profesionale ashtu edhe financiare, tërheq...

“Giggs ishte një lojtar jashtëzakonisht i mbivlerësuar te Man Utd”

0
Disa komente kontroverse lidhur me Ryan Giggs po bëjnë bujë të madhe në mediet angleze. Ish lojtari i skuadrave si Sheffield United e Birmingham City,...

Ushtrimi Agaseki është jashtëzakonisht efikas: Tre minuta çdo ditë dhe do...

0
Ky ushtrim nxit metabolizmin dhe ndihmon të ngrihemi me humor të mirë, meqenëse pengon pagjumësinë Agaseki ndihmon që trupin e pastërvitur ta përgatitni për ushtrime...

Dielli është ‘jashtëzakonisht i qetë’, thonë shkencëtarët

0
Ylli ynë mund të jetë në një fazë jashtëzakonisht joaktive në krahasim me homologët e tij galaktikë, tregojnë studime të reja. Hulumtimi i fundit përdori...

Shkencëtarët: Dielli është ‘jashtëzakonisht i qetë’

0
Ylli ynë mund të jetë në një fazë jashtëzakonisht joaktive në krahasim me homologët e tij galaktikë, tregojnë studime të reja. Hulumtimi i fundit përdori...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS