23.5 C
Tirana
E premte, 19 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Jasht

Etiketim: Jasht

Ambasada e SHBA-ve bën bashkë të gjithë ministrat e jashtëm shqiptar...

0
Si pjesë e festimeve për 100 vjetorin e marrëdhënieve diplomatike midis Shteteve të Bashkuara dhe Shqipërisë, Ambasadorja Yuri Kim bëri bashkë në një darkë...
Luana Vjollca u drejtohet fansave: Mesazhet që kam marrë nga ju janë jashtëzakonisht frymëzuese, …

Luana Vjollca u drejtohet fansave: Mesazhet që kam marrë nga ju...

0
Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca, prej disa javësh ka lansuar projektin e ri "Thuaje" - nga i cili solli rrëfime...

Po sikur tamponi të ngecë? Si ta nxjerr jashtë pa dhimbje?

0
Ne besojmë se për shumicën, kur bëhet fjalë për përdorimin e tamponit, shqetësimi i parë është - po sikur tamponi të ngecë brenda vagjinës?Tingëllon...

Sistemi i referimit dhe e-receta jashtë funksionit/ Pacientët pa ilaçe, shteti...

0
Sistemi i referimit online të pacientëve si për te mjeku specialist po ashtu për të marrë ilaçet në farmaci nëpërmjet sistemit e-receta është prezantuar...

Votimi i shqiptarëve nga jashtë, një sfidë politike dhe teknike

0
Shqipëria pritet të nisë përgatitjet për të siguruar votimin e shtetasve që banojnë jashtë vendit. OSBE e cilësoi realizimin e kësaj të drejte kushtetuese...

Ministri i jashtëm grek kërcënon Shqipërinë nëse ngre çështjen çame

0
Në Tiranë kërkesa e ministres së Jashtme shqiptare Olta Xhaçka që mes dy vendeve të mund të diskutohej në të ardhmen dhe mbi të...

Xhaçka takim me Ministrin e Jashtëm grek: Delimitimi i zonave detare,...

0
Ministrja e Jashmte, Olta Xhaçka në një deklaratë për mediat bashkë me homologun grek Nikos Dendias, tha se ekziston vullneti i mirë për zgjidhjen...

Ministri i Jashtëm grek viziton sot Shqipërinë

0
Ministri i Punëve të Jashtme të Greqisë, Nikos Dendias do të vizitojë Shqipërinë ditën e sotme.Ai do të takohet fillimisht me anëtarë të minoritetit...

​Ministri i Jashtëm grek viziton sot Shqipërinë

0
Ministri i jashtëm grek, Nikos Dendias këtë të hënë Tiranën, duke e nisur ndalesën e tij në Shqipëri me një takim me kryepeshkopin Anastas,...

Ministri i Jashtëm grek, Nikos Dendias viziton sot Tiranën, zbardhet agjenda

0
Ministri i Jashtëm grek, Nikos Dendias, viziton sot Tiranën për t`u takuar me autoritetet shqiptare.Zyra e shtypit e ministrisë së Jashtme greke informoi se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS