24.5 C
Tirana
E enjte, 21 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Jashari

Etiketim: Jashari

​Mësimdhënësit në grevë njëorëshe, Jashari i quan false deklaratat e Qeverisë...

0
Ka nisur greva njëorëshe në të gjitha institucionet arsimore në vend.Kryetari i Sindikatës së Bashkuar të Arsimit, Shkencës dhe Kulturës të Kosovës, Rrahman Jashari...

Qeveria: Historia e familjes Jashari do të rrëfehet në mënyrë dinjitoze

0
Qeveria e Kosovës ka bërë të ditur se gjatë javës së kaluar komisioni i ekspertëve, i angazhuar nga Komiteti Ndërministror për Kompleksin Memorial "Adem...

Jashari: Ambulanca e dhuruar do të përdoret për nevojat e stafit...

0
Kreu i Skenderajt, Bekim Jashari përmes një postimi në facebook ka bërë të ditur se ka pranuar donacion nje autoambulancë nga mergimtari Blerim Selimi . Ai është shprehur falenderues ndaj...

​Jashari publikon projektin e qeshmes publike në Skenderaj

0
Komuna e Skenderajt, Bekim Jashari ka njoftuar se kësaj komune brenda dy muajve do t’i shtohet edhe një projekt kreativ dhe shumë i rëndësishëm...

Fluturimet në “Adem Jashari” bëhen në intervale 45 minuta ndërmjet aterrimeve

0
Qeveria e Republikës së Kosovës, pas shqyrtimit, ka miratuar vendimin për plotësimin dhe ndryshimin e Vendimit të Qeverisë Nr. 02/08 të datës 23 qershor...

Afrim Jashari: Ju uroj përvjetorin jubilar

0
Ish futbollisti i mirënjohur, Afrim Jashari, aktualisht kryetrajner i Vjosës së Shtimes, uron 25 vjetorin e gazetës “Bota sot”. Jashari nga Skenderaj tha se “Bota...

Enver Jashari: Shumë urime për gazetën ‘Bota sot’

0
Ish futbollisti Enver Jashari, ka fjalët më të bukura për gazetën kombëtare “Bota sot”.  Ai uron 25 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”. “Shumë urime për...

Anulohen të gjitha fluturimet e nesërme nga Aeroporti “Adem Jashari”

0
Qytetarët që kanë planifikuar të udhëtojnë nesër nga Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës “Adem Jashari”, nuk do të mund të bëjnë këtë. Aeroporti ka njoftuar...

Kosovë/ Ende s’ka datë zyrtare për fluturimet nga “Adem Jashari”

0
Ende nuk ka një datë zyrtare se kur do të lejohen fluturimet në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”, ndërkohë që janë mbi 700...

Afrim Jashari flet për organizimin, kushtet, talentet dhe synimet që ka...

0
Kryetrajneri i Vjosës së Shtimes, Afrim Jashari, ndryshe ish futbollist me përvojë, tha se ka qenë kohë e vështirë për të gjithë, për shkak...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS