9.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Janar

Etiketim: janar

Dyfishohen aplikimet nga shqiptarët për azil në janar-shkurt 2022, Franca destinacioni...

0
Hapja e rrugëve ka rikthyer dhe "dëshirën" e shqiptarëve për t'u larguar nga vendi.Të dhënat e publikuara nga Eurostat tregojnë se në janar-shkurt të...

Eksportet shqiptare rriten me gati 50 për qind në janar-prill, deficiti...

0
Deficiti tregtar i Shqipërisë pati një rritje vjetore me 6 për qind në katër muajt e parë të vitit, duke shkuar në 123 miliardë...

Kuvendi komunal në seancën e sotme diskutoi për pasqyrat financiare janar-mars...

0
Kuvendi Komunal i Vitisë, ka mbajtur sot mbledhjen e katërt të rregullt, ku për këtë mbledhje ishin paraparë një varg pikash të rendit të...

KPF-ja diskutoi për pasqyrat financiare janar-mars 2022

0
U mbajt sot mbledhja e rregullt e Komitetit për Politikë e Financa, ku janë diskutuar një varg pikash, mes tjerash edhe për pasqyrat financiare...

Zgjatet afati i linjës së likuiditetit në euro deri më 15...

0
Banka e Shqipërisë në dakordësi me Bankën Qendrore Evropiane ka zgjatur afatin e linjës së likuiditetit në euro, deri më 15 janar 2023.Bazuar në...

Lista/ Këto janë 30 artikujt e shportës që kushtojnë 20% më...

0
30 artikujt kryesorë të shportës së mallrave, ku përfshihen nafta dhe gazi, më datën 15 mars u shitën 20% më shtrenjtë se në janarin...

Kandidati për president të Barçës: Në janar do ta shohim a...

0
Kandidati për postin e presidentit të Barcelonës, Victor Font, thotë se afati kalimtar i janarit, në vitin 2021, do të tregojë nëse Lionel Messi...

Ekspertët: Vaksina kundër koronavirusit mund të jetë gati në janar

0
Ekspertët e sëmundjes infektive nga Instituti Kombëtar i Shëndetit dhe Qendra e Kërkimit të Kancerit Fred Hutchinson thanë se shanset për të zhvilluar një...

Prapaskena e Vidal, në janar mund të kthehej te Juventusi

0
Dikush si Arturo Vidal është gjithmonë një luftëtar. Juventusi e di mirë këtë dhe, nga viti 2011 deri më 2015, pati mundësinë të kishte...

Koronavirusi që në janar në Shqipëri? Mjeku Tritan Kalo: Kemi pasur…

0
Mjeku, Tritan Kalo, anëtar i komitetit teknik të epidemisë për koronavirusin ka përjashtuar mundësinë që virusi të ketë qarkulluar në vendin tonë që prej...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS