4.5 C
Tirana
E hënë, 6 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Jam

Etiketim: Jam

“Kush e di nëse jam babai yt i vërtetë?”/ Shakaja ‘e...

0
Libri i ri i Princit Harry “Spare” pritet të shkaktojë mjaft bujë në Pallatin Buckingham sepse përmban shumë detaje të gjithçkaje që ndodhi pas...

Rama: Jam shumë i lumtur për reshjet e shiut

0
Gjatë takimit në Vlorë, kryeministri Edi Rama u shpreh i lumtur për reshjet e shiut që kanë “pushtuar” sot vendin tonë, pasi kjo sipas...

Matthew Perry: Jam gati t’ju rrëfej historinë time

0
Kur u shtrua për herë të parë në spital, “mjekët i thanë familjes se kisha 2 për qind mundësi për të jetuar”, kujton ai....

Fjalimi i Melonit teksa shkon drejt marrjes së pushtetit në Itali:...

0
Kështu u prezantua kryetarja e “Vëllezërve të Italianëve (FdI)”, Giorga Meloni, e cila pas zgjedhjeve po përgatitet të udhëheqë koalicionin qeveritar italian së bashku...

Jam në gjendje të lirë dhe po kthehem në shtëpi/ Reagimi...

0
Dezi dhe Xhesi 2 motrat gangstere u bënë virale dhe të njohura pasi udhëtonin me makinë nën  efektin e alkolit. Duke shqetësuar dhe prishur qetësinë...

“Jam shefe në doganë”/ Si mashtroi 25-vjeçarja biznesmenen në Tiranë

0
“Punoj në doganë” është një frazë që në Shqipëri ndonjëherë ka efektin e çelësit magjik. Me të mund të fitosh simpatinë apo edhe përkujdesin...

Dua veten, pra jam K*rvë!

0
Deri një javë më parë, përpara se të shpërthente lajmi i ndarjes sonë në të gjithë fisin dhe shoqërinë, unë kisha emër dhe mbiemër....

Jam kërcënuar me jetë/ Qytetari ‘mund’ kryetaren e bashkisë në gjykatë...

0
Braho tregon se në nëntor të 2020 inspektorët e IKMT së Bashkisë me urdhër të kryetares, Juljana Memaj i shembën një godinë dhe në...

Rama: Jam i lumtur! Hapja e negociatave, fillim i ri për...

0
Kryeministri Edi Rama ka mbajtur fjalën në Bruksel ku po mbahet Konferenca për hapjen e negociatave. Rama tha se anëtarësimi në BE është shumë sfidues,...

“Jam ujk në s*ks”/ Tjetër pedofil bie në rrjetë, i premton...

0
Një 65-vjeçar është arrestohet në Shkodër, pasi akuzohet për ngacmim seksual. Shtetasi Vehbi Haxhija nëpërmjet rrjeteve sociale kërkonte marrëdhënie seksuale me të mitura kundrejt parave. Në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS