8.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Jahti

Etiketim: jahti

Foto-Lajm/ Mbërrin në Durrës jahti i njeriut më të pasur në...

0
Një jaht super luksoz ka mbërritur këtë të enjte në Durrës. Mësohet se ky jaht i përket njeriut më të pasur në Indi, shtetasit Laksmhi...

Fundoset jahti në Zvërnec, shpëtojnë turistët italianë

0
Një jaht është mbytur këtë të martë në zonën e Zvërnecit, në Vlorë.Jahti me katër persona në bord, mes tyre një fëmijë, kur ka...

Jahti u përmbys këtë mëngjes, flet turisti italian në Vlorë: Kishim...

0
Një jaht është përmbytur në Vlorë gjatë orëve të para të kësaj të marte, ku ndodheshin 4 turistë italianë, përfshirë një fëmijë. Mësohet se jahti...

A hyri jahti i Roman Abramovich në ujërat shqiptare? Flet Tare:...

0
Kryetari i Këshillit Shkencor dhe Pasurive Nënujore në UNESCO, Auron Tare ka reaguar pas lajmeve të publikuara në media pak ditë më parë për...

E dashura e Ronaldos ju bën të harroni Covid-19, pozat provokuese...

0
E dashura e futbollistit të njohur Cristiano Ronaldo, Georgina Rodrigues, është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”. Së fundmi, bukuroshja ka ndarë me...

Oriola Marashi sërish me poza provokuese, kësaj radhe nga jahti luksoz

0
Oriola Marashi vazhdon të jetë njëra ndër modelet më të komentuara në estradën shqiptare. Ajo është mjaft aktive edhe në rrjete sociale, duke mbajtur të...

Morena nga jahti i çon…

0
Pushimet po i vazhdon akoma. Morena Taraku ka hedhur një fotografi ku shihet se është në një jaht, duke shijuar kaltërsinë e qiellit e detit. Me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS